نوآوران وب

به سایت ما خوش آمدید


 • مزایای ثبت مکان در نقشه گوگل

  مزایای ثبت مکان در نقشه گوگل
  نکته مهمی که در ثبت مکان در گوگل مپ باید مدنظر داشته باشید، مزایای این کار است. اساسا ثبت مکان کسب‌وکار در نقشه گوگل چه کمکی می‌تواند به کسب‌وکار ما بکند؟ واقعیت این است که این امر به خصوص در ایران می‌تواند کمک زیادی به رشد کسب‌وکار شما در فضای اینترنت کند. از آنجا […]

 • مزایای طراحی سایت برای کسب و کارها

  مزایای طراحی سایت برای کسب و کارها
  یکی از راه هایی که از طریق آن می توانید. در دنیای دیجیتال مارکتینگ حرفی برای گفتن داشته باشید، داشتن وب سایت است. مزایای طراحی سایت برای کسب و کارها

  بسیاری از کسب و کارها و برندهای بزرگ و معتبر. در جهان. فقط از طریق داشتن. سایت توانسته اند […]

 • چرا طراحی سایت؟!

  اگر کسب و کاری دارید و از سطح درآمد آن رضایتمند هستید و یا بلاعکس به دنبال راه‌اندازی یک بیزینس هستید تا منبع درآمدی را برای خود رقم بزنید، تفاوتی نمی‌کند در هر صورت راه‌اندازی یک بیزینس آنلاین در عصر کنونی یک انتخاب هوشمندانه است!(طراحی سایت)

  بسیاری از افراد در اطرافتان وجود دارند که در کنار […]

 • اهداف مهم طراحی سایت

  طراحی سایت تخصصی در حقیقت به این معنی است که اولا شرکتی که وظیفه طراحی به عهده آن گذاشته می شود به صورت تخصصی و حرفه ای کار طراحی وب سایت و نرم افزارهای تحت وب را دنبال نماید

  و از طرف دیگر یک وب سایت تخصصی،باید با در نظر گرفتن نیازهای واقعی هر کسب و […]

 • تفاوت طراحی سایت فروشگاهی و طراحی سایت شرکتی

  ( طراحی سایت ) به صورت کلی می توان وب سایت ها را به دو دسته تقسیم کرد.دسته اول اصطلاحا وب سایت های شرکتی هستند که طیف وسیعی از سایت های موجود در اینترنت را شامل می شوند. برخی از سایت هایی که میتوان در این دسته قرار داد :

   کلینیک های پزشکی و زیبایی
  […]

 • چند گزینه برای بالا بردن امنیت سایت فروشگاهی

   

  امنیت فروشگاه اینترنتی نقش زیادی در موفقیت و جذب مشتری دارد؛ به همین دلیل لازم است که با استفاده از روش های مختلفی امنیت را در فروشگاه اینترنتی برقرار کنیم. در ادامه این مطلب بهترین تکنیک های افزایش امنیت سایت و فروشگاه اینترنتی را برای شما گفته ایم.

  افزایش امنیت در طراحی فروشگاه های اینترنتی
  امنیت در […]

 • کسب و کار الکتریکی و اینترنتی مازندران

  کسب و کار اینترنتی که به عنوان تجارت الکترونیکی نیز شناخته میشود، هر نوع فعالیت تجاری است که بصورت آنلاین و در بستر اینترنت انجام می شود. یک صاحب تجارت که بخش یا تمام فعالیت تجاری خود را با استفاده از اینترنت انجام میدهد، بعنوان گرداننده یک تجارت آنلاین شناخته میشود.

  مفهوم کسب و کار الکترونیکی
  کلارک […]

 • پشتیبانی سایت

  زمانیکه طراحی سایت شما به پایان می رسد از این به بعد، تعهد ما شروع می شود، به جرات می توان گفت که پشتیبانی و بروزرسانی سایت به اندازه طراحی سایت مهم و ضروری است، چرا که وب سایت شما به منزله ویترین کاری شماست.(پشتیبانی سایت)

  خدمات پشتیبانی سایت شامل چه مواردی است:
   مشاوره در زمینه انتخاب […]

 • ثبت مکان در بابل

  نحوه ثبت کسب و کار در گوگل مپ با کامپیوتر

  یکی از مزیت‌های استفاده از گوگل مپ، (ثبت مکان در بابل)  ثبت آدرس در گوگل مپ برای بیزینس‌های مختلف در سراسر دنیاست. به این طریق افراد می‌توانند به راحتی به آن‌ها دسترسی داشته باشند. علاوه بر آن اطلاعات بسیار مفیدی در مورد کسب‌وکار شما در گوگل […]

 • بهینه سازی سایت

  بهینه سازی سایت

  بهینه سازی سایت فرایندی است که طی آن از ابزارها، استراتژی های پیشرفته و آزمون های گوناگون استفاده می‌شود تا عملکرد یک وبسایت بهبود پیدا کند، ترافیک آن وبسایت بیشتر شود، تبدیل ها (conversions) افزایش پیدا کنند و درآمد حاصل از آن وبسایت رشد داشته باشد.

  یکی از مهمترین جنبه های بهینه سازی سایت، […]