نوآوران وب

به سایت ما خوش آمدید


چرا طراحی سایت؟!

اگر کسب و کاری دارید و از سطح درآمد آن رضایتمند هستید و یا بلاعکس به دنبال راه‌اندازی یک بیزینس هستید تا منبع درآمدی را برای خود رقم بزنید، تفاوتی نمی‌کند در هر صورت راه‌اندازی یک بیزینس آنلاین در عصر کنونی یک انتخاب هوشمندانه است!(طراحی سایت)

طراحی سایت

بسیاری از افراد در اطرافتان وجود دارند که در کنار شغل رسمی یا آزادی که دارند، یک آنلاین شاپ یا پیج آموزشی هم مدیریت می‌کنند و سود و درآمد مطلوبی را به دست می‌آورند.

از آنجایی که مدیریت وبسایت و یا پیج اینستاگرام بسیاری از دردسرهای مدیریت سنتی یک کسب و کار را ندارد، توجه و استقبال زیادی را به خود جلب کرده است. از طرفی اکثر افراد زمان زیادی از روز را در شبکه‌های اجتماعی و وبسایت‌ها می‌گذرانند و به راحتی می‌توان آنها را از سرگردانی خارج و به سمت برند دلخواه خود کشاند.

 

اما چیزی است در این میان فکر بسیاری را مشغول می‌کند، موضوع و ایده کلی آن است. برای راه‌اندازی یک وبسایت پربازدید، بدون شک باید کلیت آن برای کاربران مفید و جذاب باشد تا توجه‌شان را جلب کند . موضوع طراحی سایت یا یک پیج اینستاگرام باید علاوه بر مفید بودن، جذاب و متنوع نیز باشد.

به عبارت دیگر موضوع طراحی سایت اگر حتی عالی باشد، باید به درستی صورت بگیرد و تبدیل به وبسایت شود تا بتواند موفقیتی کسب نماید. پس شیوه پرداختن و پروراندن ایده اصلی نیز اهمیت بالایی دارد!

طراحی سایت

وبسایت شخصی:

این موضوع طراحی وبسایت شخصی بسیار گسترده است و می‌توان آن را به تعداد انسان‌های روی زمین تعمیم داد زیرا هر انسان یک سرنوشت و اتفاقات خاص خود را از سر گذرانده است. می‌توانید زندگینامه، خاطرات متفرقه، مطالب طنز (اگر شوخ طبع و کمدین هستید!) و … را در یک وبسایت برای بازدید کاربران قرار دهید.

میلیون‌ها ایده ریز و درشت از دل همین طرح اصلی متولد خواهند شد که البته می‌توانند موفق یا شکست خورده باشند.

 وبسایت فروشگاه اینترنتی:

ساخت سایت فروشگاهی که موضوع طراحی سایت رایج است که تمامی ندارد. یعنی گمان نکنید که مگر با وجود دیجی کالا یا دیگر وبسایت‌های مشهور در این زمینه می‌توان موفق شد؟! بله قطعا می‌شود، تنها کافیست فاکتورهای مدنظر کاربران را به دقت شناسایی و از آنها استفاده نمایید تا رضایت حداکثری متوجه برند تجاری شما شود.

وبسایت فروش دوره‌های آنلاین:

اگر تخصص و دانش خاصی دارید می‌توانید برای موضوع طراحی سایت‌تان از آن استفاده نمایید. امروزه استفاده از دوره‌های آموزشی آنلاین با استقبال زیادی روبه‌رو شده است. پس آموزش‌های خود را ضبط و در قالب پکیج‌های آموزشی به فروش برسانید.

وبسایت عکاسی:

عکاسی یکی از شغل‌هایی است که برای هر دو طرف ارزشمند و لذت‌بخش است، هم تولیدکننده و هم مصرف‌کننده! پس اگر هنر زیبای عکاسی برخوردار هستید، لذت تماشای مناظر و تصاویر چشمگیر و باکیفیت را از دیگران دریغ نکنید. عکاسان می‌توانند بخشی از فتوشات‌های خود را به فروش برسانند.

 

حرف آخر

موضوع طراحی سایت برای کسانی که قصد دارند به دنیای آنلاین ورود پیدا کنند، اولین گام است.

فراموش نکنید که این موضوعات تنها بخشی از ایده‌های قابل پیاده‌سازی هستند و این شما هستید که یک تحول و تغییر در موضوعات وبسایت‌ها ایجاد می‌کند!